wróć do wiadomości


[anime] Piękna i drapieżna Minami Tsukui jako Erza w sztuce Fairy Tail!
Ujawnione zostało nazwisko kolejnej aktorki, która zagra w sztuce teatralnej Fairy Tail. Tym razem jest to Minami Tsukui, która zagra Erzę (zdjęcie poniżej). Trzeba przyznać, że dobór aktorów jest genialny. Pozostaje mieć nadzieję, że sztuka zostanie nakręcona i udostępniona na nośnikach. Przypominam, że przedstawienie będzie wystawiane od 30 kwietnia do 9 maja w teatrze tokijskim (w dzielnicy Ikebukuro). Zapraszam do komentowania.Dodano: 21.02.2016comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rave master, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.