wróć do wiadomości


[anime] Ekranizacja Fairy Tail Zero potwierdzona!
Oto jest! To, na co wszyscy fani od dawna ostrzyli sobie ząbki! Prequel Fairy Tail, „Zero”, przedstawiający historię powstania naszej ulubionej gildii magów, zostanie przeniesiony na ekrany telewizorów!Arc z Mavis w roli głównej wjedzie w skład serii głównej Fairy Tail i rozpocznie się już w styczniu 2016 roku, tuż po zakończeniu Tartarosa. Główne postaci zagrają: Mamiko Noto podłoży głos Mavis, Katsuyuki Konishi Yury'emu, Hiroshi Shirokuma Warrodowi, z kolei Yoshihisa Kawahara Prechtowi. Seiyuu Zery wciąż nie jest znana, jej aktorka głosowa ma zostać podana do publicznej wiadomości w przyszłym tygodniu. Zapraszam do dyskusji!Dodano: 16.11.2015comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rave master, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.