wróć do wiadomości


[anime] Rusza gra Fairy Tail w prawdziwym świecie!
Należący do Square Enix wydawca gier Taito zapowiedział, że 25 kwietnia otworzy w Tokio oraz Osace interaktywne gry zatytułowane Misja łamigłówkowa Fairy Tail ~Witamy w świecie Fairy Tail~ pozwalające graczom na wejście (dosłownie) do świata znanego z anime i mangi. W skrócie rozgrywka polega na tym, że gracze trafiają do specjalnie wystylizowanych pomieszczeń przypominających świat Fairy Tail i razem z bohaterami anime zwiedzają świat oraz rozwiązują zagadki, by zdobywać hasła i przechodzić do kolejnych pomieszczeń. Wcześniej podobne wydarzenie zostało rozegrane na stadionie w Yokohamie, jednak wtedy uczestnicy przenosili się do świata tytanów z Shingeki no Kyojin.Gra będzie udostępniana fanom codziennie od 25 kwietnia do 11 maja. W Tokio miejscem rozgrywki będzie ósme piętro budynku Yodobashi Akiba (otwarte od 11:00 do 21:00), natomiast w Osace gry należy szukać na pierwszym piętrze budynku Ario Yao (od 11:00 do 19:00). Od 11 do 31 maja pograć będzie można tylko w weekendy.

Co sądzicie o tym pomyśle? Czy zagralibyście w taką grę? Zapraszam do komentowania tutaj.

Dodano: 28.03.2015comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rave master, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.