Konkurs z okazji rozpoczęcia nowego Fairy Tail [zakończony]
[anime] Ostateczne wyniki konkursu.
Dobiegł końca konkurs z okazji wznowienia anime Fairy Tail, w którym wzięło udział ponad 300 użytkowników - do konkursu zakwalifikowanych zostało około 250 prac (można je znaleźć tutaj). Po długich naradach jury złożone z redakcji strony oraz zasłużonych użytkowników wybrało pięć ich zdaniem najlepszych chmurek (z trzydziestu dwóch, które wcześniej przeszły do rundy finałowej). Oto one:

MIEJSCE 1: Hanna T. z Gdańska.
NAGRODY: sześć figurek bohaterów Fairy Tail + japońskie słodycze.


MIEJSCE 2: Dominik S. z Zabrza.
NAGRODY: bransoletka Fairy Tail + japońskie słodycze.


MIEJSCE 3: Mariola K. z Kokoszki.
NAGRODY: podkładka pod mysz z Natsu + japońskie słodycze.


WYRÓŻNIENIE: Łukasz W. z Sokółki.
NAGRODY: japońskie słodycze.


WYRÓŻNIENIE: Weronika S. z Warszawy.
NAGRODY: japońskie słodycze.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, nadesłano mnóstwo wspaniałych prac, w których stworzenie włożono wiele pracy i serca. Zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem powinny pojawić się na stronie.

Laureatów proszę o przesłanie na adres e-mail administratora danych do wysyłki. Paczki wyślemy po otrzymaniu wiadomości od wszystkich zwycięzców. Dodatkowo - jako że bransoletkę wygrał chłopak, a podkładkę pod mysz dziewczyna - proponujemy zamianę tych nagród między zdobywcą drugiego i trzeciego miejsca - ich wartość jest zbliżona, a słodycze nie zostaną wymienione (dajcie znać w e-mailu z danymi do wysyłki, czy taka zamiana Wam odpowiada).

Dodano: 07.04.2014

[anime] Runda finałowa konkursu.
Przyjrzeliśmy się wszystkim 256. pracom i zdecydowaliśmy, że trzydzieści dwie chmurki przejdą do ścisłego finału. Dzisiaj wieczorem wybierzem z nich trzy, których autorzy otrzymają wspomniane wcześniej nagrody. Uwaga: prace niepodpisane imieniem i pierwszą literą nazwiska w ogóle nie były brane pod uwagę, po prostu zostały uznane za zwykle chmurki (niezwiązane z konkursem). Poniżej lista chmurek z rundy finałowej. Wszystkie prace konkursowe można znaleźć w dziale "Chmurki".Dodano: 07.04.2014

[anime] Upłynął termin zgłaszania prac na konkurs.
O godzinie 21:00 upłynął termin składania chmurek konkursowych. Cieszymy się, że wzięło w nim udział tak wiele osób i mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście. Jako że nadesłano kilkaset prac, a chcemy wszystkie dokładnie sprawdzić, wyniki zostaną podane na początku tygodnia (prawdopodobnie w poniedziałek). Wtedy też podamy szczegóły dotyczące odebrania nagród. Prosimy o cierpliwość.

Dodano: 05.04.2014

[anime] Konkurs z okazji wznowienia Fairy Tail!
By uczcić premierę kontynuacji Fairy Tail, postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs, w którym do wygrania będą cenne nagrody.

Nagrody:
1. miejsce: sześć figurek bohaterów z Fairy Tail (Natsu, Lucy, Erza, Happy, Gray i Plue) oraz Pocky Almond Crush:


2. miejsce: bransoletka Fairy Tail + Pocky Blueberry:


3. miejsce: podkładka pod mysz z wizerunkiem Natsu + Pocky Banana:


Zasady konkursu:
- konkurs rozpocznie się wraz z pojawieniem się w dziale "Chmurki" galerii z odcinka numer 176. Fairy Tail (w sobotę 5 kwietnia 2014 roku rano), a zakończy o godzinie 21:00 tego samego dnia - prace dodane po upłynięciu terminu zgłaszania nie zostaną zakwalifikowane do konkursu;
- by wziąć udział w konkursie, należy, wykorzystując galerię z odcinka 176., która będzie dostępna w dziale "Chmurki", wymyślić jakiś ciekawy podpis lub dialog (może być w formie komiksu) i nanieść go na wybrany obrazek/obrazki, a następnie wstawić pracę w owym dziale w komentarzach (komentarz powinien zawierać: imię i pierwszą literę nazwiska użytkownika, miejscowość zamieszkania oraz wysłaną na serwer Disqusa pracę - należy kliknąć obrazek pod formularzem komentarza);
- jeśli ktoś wciąż nie wie, czym są chmurki, przykłady można znaleźć na stronie o Shingeki no Kyojin (sprawdź);
- aby praca została zakwalifikowana do konkursu, należy ją dodać, będąc zalogowanym do swojego konta na disqus.com (konto można utworzyć podczas pisania komentarza) - chmurki dodane przez niezalogowanych użytkowników nie zostaną zaakceptowane;
- każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę, pozostałe nie będą brane pod uwagę;
- praca musi być zgodna z regulaminem działu "Chmurki";
- najlepsze prace wybierze jury składające się z redakcji strony oraz najbardziej zasłużonych użytkowników (członkowie jury nie mogą brać udziału w konkursie);
- lista laureatów zostanie ogłoszona w niedzielę 06 kwietnia;
- organizator zastrzega sobie prawo do przedwczesnego zakończenia konkursu, jeśli zgromadzona zostanie zadowalająca liczba prac.

Życzymy wszystkim miłej zabawy! Pytania na temat konkursu należy kierować na adres e-mail administratora.

Dodano: 02.04.2014

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, rave master, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.